Урок 8. Програма-браузер. Закладки у браузері.
Урок 8. Програма-браузер. Закладки у браузері.
Цілі:
навчальна: ознайомити учнів поняттям що таке браузер; які об’єкти містить вікно браузера; як і навіщо у браузері створюють закладки;
розвивальна: розвиток абстрактного логічного мислення; розвиток смислової пам’яті; уміння аналізувати та класифікувати надану інформацію; сприяння розвитку творчої уяви;
виховна: розвиток мовлення; прищеплення культури передавання повідомлень; здійснення пропедевтики культури спілкування; сприяння вихованню уважності, відповідальності за результати власної праці та формування вміння організовувати власне робоче місце за комп’ютером.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники, навчальна презентація.
Програмне забезпечення: Pilas Bloques, браузер, підключення до мережі Internet.
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Актуалізація опорних знань
ІІІ. Мотивацій навчальної діяльності
— Чисельність користувачів Інтернету стрімко зростає з року в рік. Унаслідок чого виникає запитання: чим же приваблює Інтернет людей?
ІV. Засвоєння нових знань
Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації
(використовуються можливості локальної мережі кабінету або проектор)
Робота з підручником: § 8.
V. Фізкультхвилинка
VI. Формування вмінь і навичок
Робота за комп’ютером
Повторення правил безпечної поведінки за комп’ютером.
Інструктаж учителя.
Підручник ст. 41-42
Практична робота за комп’ютерами.
Вправи для очей.
VІI. Закріплення вивченого матеріалу
VIII. Підсумок уроку
Гра «Так чи ні»
Уся інформація в Інтернеті розміщується на веб-сайтах.
Слово веб у перекладі означає Інтернет.
Кожен веб-сайт має свою адресу.
Переміщатися з одного веб-сайту на інший та з однієї сторінки до іншої можна за допомогою гіперпосилань.
Фронтальне опитування
1) Що вивчили на уроці?
2) Чого навчились під час роботи за комп’ютером?
3) Що сподобалось на уроці?
4) Що було важко на уроці?